Zespół

Wojciech Trzyna

Nauczyciel MBSR, Absolwent Bangor University w Wielkiej Brytanii

W trakcie certyfikacji UK Network for Mindfulness-Based Teachers. Członek CMRP na Uniwersytecie Bangor w Wielkiej Brytanii. Wiedzę i praktykę Mindfulness rozwija regularnie na Uniwersytecie Oxford. Trener i coach z 15-letnim stażem w kraju i za granicą. Uczestniczy w medytacjach i odosobnieniach w klasztorze Buddyjskim Amravati w Hemel Hempstead w Wielkiej Brytanii.

Magdalena Kuczyńska

Dietetyk, Doradca żywieniowy MyFit S.C.

Specjalista chorób autoimmunologicznych i profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Magister Inżynier Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Od lat zajmuję się układaniem oraz prowadzeniem kompleksowych kuracji, mając na względzie cechy fizyczne, psychiczne i jednostki chorobowe klientów.

Katarzyna Ujek

Trener biznesu, Coach, Konsultant metody MTQ48

Dyplomowany Trener Biznesu, Akredytowany Coach ICF, Licencjonowany konsultant Mental Toughness (MTQ48) – naukowego narzędzia badającego siłę i odporność psychiczną, socjolog z uprawnieniami mediatora zawodowego, praktyk Racjonalnej Terapii Zachowań, facylitator job craftingu.

Agnieszka Trzyna

Psycholog poznawczo behawioralny, nauczyciel Mindfulness w programie MBCT

Uczestnik treningów i kursów uważności w Oxford Mindfulness Centre przy Oxford University, w trakcie certyfikacji MBCT. Współpracuje z Instytutem Psychodietetyki we Wrocławiu oraz Towarzystwem Psychodietetycznym, jak i prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Beata Niedzballa

Psycholog , Trener biznesu, Coach, Konsultant metody MTQ48

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, akredytowany Coach ICF, licencjonowany konsultant Mental Toughness (MTQ48), praktyk Racjonalnej Terapii Zachowań. Facylitator job craftingu.

Ewa Frąckowiak

Psycholog, Terapeuta EEG Biofeedback

Absolwentka psychologii. Certyfikowana terapeutka EEG - BIOFEEDBACK I stopnia. Biofeedback'u używa jako narzędzia do neuroterapii i relaksacji. Wiedzę i praktykę wciąż poszerza w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu.